منو دسترسی

کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروث خرید کود مخصوص رشد ارکیده، برند گرین گروت

توضیحات:

دسته بندی محصول : کود مخصوص رشد ارکیده

برند:گرین گروث

نوع بسته بندی:قوطی پلاستیکی90میلی لیتر

ارکیده انرژی لازم برای رشد خود را از تعامل کلروفیل (سبزینه) و نور خورشید با انجام عمل فتوسنتز تولید می‌کند، اما مواد معدنی و شیمیایی موجود در کود، به ارکیده در ساخت کلروفیل و سایر ساختارهای مهم گیاهی کمک می‌کند و استحکام و سلامت سلول‌های گیاهی را تسهیل می‌کند. کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت با قوطی‌های 90 میلی لیتری ارائه می‌شود. مواد تشکیل دهنده این کود عبارتند از: نیتروژن کل:20% - فسفر: 15% - پتاس: 20% - هیومیک و فولویک اسید:14% - به همراه ریز مغذی‌های کلاته شده. نحوه استفاده از این کود را در ادامه این مطلب مطالعه نمایید. 

20,000 تومان

ویژگی محصول:

طبقه بندی:
شیمیایی
مواد تشکیل دهنده (درصد):
نیتروژن کل :20% - فسفر : 15% - پتاس : 20% - هیومیک و فولویک اسید :14% - به همراه ریز مغذی های کلاته شده
حجم:
90میل
نوع بسته بندی:
قوطی پلاستیکی
ابعاد بسته بندی:
4*4*7
کشور تولید کننده:
ایران

کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت

ارکیده‌ها گیاهان آپارتمانی خاص و بسیار جذابی هستند که به هر خانه‌ای زیبایی می‌بخشند. گل‌های ارکیده بسیار خیره‌کننده هستند و افراد را به سوی خود جذب می‌کنند. اما باید بدانید که ارکیده گیاه حساسی است و برای نگهداری در آپارتمان، نیاز به شرایط و مراقبت ویژه‌ای دارد.

هنگامی که شرایط مساعد برای رشد ارکیده‌ها مناسب باشد، شکوفه‌های بزرگ، زیبا و پرباری تولید می‌کنند. تغذیه گیاهان ارکیده برای شادابی، شکوفه دادن و رشد شاخ و برگ آن‌ها ضروری است. بنابراین اگر می‌خواهید ارکیده‌های شما سرحال و شاداب باشند و گل‌های زیبا بدهند، باید برای آن‌ها کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت را استفاده کنید. با استفاده منظم از این محصول، می توانید سلامتی، رشد عالی و شادابی بیشتری را برای گیاهان ارکیده خود به وجود بیاورید.

درست است که ارکیده انرژی لازم برای رشد خود را از تعامل کلروفیل (سبزینه) و نور خورشید با انجام عمل فتوسنتز تولید می‌کند، اما مواد معدنی و شیمیایی موجود در کود، به ارکیده در ساخت کلروفیل و سایر ساختارهای مهم گیاهی کمک می‌کند و استحکام و سلامت سلول‌های گیاهی را تسهیل می‌کند. خوشبختانه کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت در فروشگاه گیاهامی وجود دارد و شما می توانید به راحتی آن را سفارش بدهید.

 

مواد تشکیل دهنده کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت

کاری که کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت انجام می‌دهد، تأمین مواد معدنی بیشتر برای گیاه است که می‌تواند به رشد سریع و سالم آن کمک کند. این کود در واقع به عنوان مکمل عمل می‌کند تا تغذیه بهتری را برای ارکیده شما فراهم کند. زیرا مواد مغذی برای گیاهان در طبیعت بسیار بیشتر از آن چیزی است که ما می‌توانیم در خانه‌هایمان برای آن‌ها تهیه کنیم.

کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت در فروشگاه اینترنتی گیاهامی با قوطی‌های 90 میلی لیتری ارائه می‌شود. مواد تشکیل دهنده این کود عبارتند از: نیتروژن کل:20% - فسفر: 15% - پتاس: 20% - هیومیک و فولویک اسید:14% - به همراه ریز مغذی‌های کلاته شده.

 

چه زمانی باید از کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت استفاده کنیم؟

اگر متوجه رشد ناکافی یا توقف رشد ارکیده خود شدید، باید بدانید که گیاهتان نیاز به کود دارد. ارکیده‌ها تنها با آب و نور خورشید رشد نمی‌کنند. در زیستگاه طبیعی، ارکیده‌ها مواد مغذی را از برگ‌های بالایی دریافت می‌کنند و مواد مغذی شناور در هوا و خاک نیز منبع دیگری برای ریشه‌های آن‌ها به شمار می‌رود. در محیط بسته خانه، دستیابی به شرایط طبیعت دشوار است، اما می‌توان با استفاده از کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت، این مشکل را برطرف کرد.

اگر از این کود استفاده کنید، ارکیده شما دچار زردی، کوچکی برگ‌ها، رنگ پریدگی، رشد کم گیاه، افت کیفیت گل، قرمزی و پیر شدن برگ‌ها، خشکی حاشیه برگ‌ها و شکنندگی ساقه نمی شود. این نشانه‌ها همگی بیانگر عدم وجود مواد مغذی مورد نیاز گیاه هستند.

 

نحوه استفاده از کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت

اگر می‌خواهید به ارکیده‌ها کود بدهید، باید بدانید که ارکیده‌ها حداقل یک بار در ماه به کوددهی نیاز دارند. در زمستان که گیاه خواب است، کوددهی چندانی نیاز نیست و باید در ماه یک بار کوددهی به ارکیده را انجام دهید.

باید یک درب قوطی از محصول را که حدوداً معادل 5 میلی لیتر است، با یک لیتر آب مخلوط کنید و از محلول بدست آمده برای آبیاری گیاه یا اسپری روی برگ‌ها استفاده کنید. بهتر است همیشه مطابق دستورالعمل‌های نوشته شده بر روی بسته بندی کودها عمل کنید تا گیاه شما دچار مصرف بیش از حد یا ناکافی نشود. به طور کلی باید در حالت ایده‌آل هر 14 روز یکبار از کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت برای گلدان‌های خود استفاده کنید.

 

خرید اینترنتی کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت

 فروشگاه اینترنتی گیاهامی یکی از فروشگاه‌های معتبر در زمینه عرضه محصولات و تجهیزات گیاهی است. بنابراین شما می‌توانید انواع کودهای گیاهی اعم از کود مخصوص رشد ارکیده گرین گروت را به راحتی از طریق سایت این مجموعه تهیه کنید. کیفیت و اصالت محصولات گیاهامی تضمین شده هستند و شما به عنوان خریدار می‌توانید با خیال راحت آن‌ها را تهیه و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

نظر جدید
0%

سبد خرید