منو دسترسی

سوپر کود تقویتی کلیه گیاهان فرمول یک 20 20 20 خرید کود سه بیست، برند فرمول یک

توضیحات:

دسته بندی محصول: کود گیاهان آپارتمانی

برند: فرمول یک

نوع بسته بندی: پاکت کاغذی 50 گرمی - 1000گرمی

ارسال: به سراسر کشور

سوپر کود تقویتی کلیه گیاهان از برند فرمول یک، دارای فرمولاسیون ارتقاء یافته جهت جذب سریع بوده و تأمین کننده کلیه عناصر مورد نیاز گیاه است. همچنین موجب افزایش شادابی و طراوت گیاهان شده و دوره رشد و مقاومت آن‌ها را افزایش می‌دهد. بسته بندی کود سه بیست در دو اندازه 50 و 1000 گرمی است و دارای درصد عناصر (NPK) 20،20،20 می‌باشد. (NPK) نشان دهنده ترکیبات نیتروژن (N)، فسفر (P) و پتاسیم (K) است که هر کدام به نسبت 20 درصدی در این کود وجود دارند و نقش مهمی را برای سلامت گیاه ایفا می‌کنند. شما برای کلیه گیاهان آپارتمانی، باغچه و گلخانه خود می‌توانید از این کود استفاده کرده و نتیجه خوبی بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و نحوه استفاده از آن ادامه همین مطلب را لطفا مطالعه نمایید.

40,000 تومان
اندازه محصول

ویژگی محصول:

طبقه بندی:
شیمیایی
مواد تشکیل دهنده (درصد):
نیتروژن: 20 - فسفر:20 - پتاسیم: 20 - آهن: 0.1 - منگنز: 0.05 - روی: 0.05 - مس:0.05 - بور: 0.02 - مولیبدن: 0.0009
وزن:
50گرم - 1000گرم
انواع:
پودری (جامد)
نوع بسته بندی:
پاکت کاغذی
ابعاد بسته بندی:
10*15 - 8*12.5*18
کشور تولید کننده:
ایران

سوپر کود تقویتی کلیه گیاهان فرمول یک

سوپر کود تقویتی کلیه گیاهان از برند فرمول یک، دارای فرمولاسیون ارتقاء یافته جهت جذب سریع بوده و تأمین کننده کلیه عناصر مورد نیاز گیاه است. همچنین موجب افزایش شادابی و طراوت گیاهان شده و دوره گلدهی و مقاومت آن‌ها را افزایش می‌دهد. بسته بندی این محصول در دو اندازه 50 و 1000 گرمی است و دارای درصد عناصر (NPK) 20،20،20 می‌باشد، به همین دلیل این محصول به سه بیست معروف است. 

(NPK) نشان دهنده ترکیبات نیتروژن (N)، فسفر (P) و پتاسیم (K) است که هر کدام به نسبت 20 درصدی در این کود وجود دارند و نقش مهمی را برای سلامت گیاه ایفا می‌کنند. شما برای کلیه گیاهان آپارتمانی، باغچه و گلخانه خود می‌توانید از این کود استفاده کرده و نتیجه خوبی بگیرید. فروشگاه اینترنتی گیاهامی نیز این محصول را با کیفیت عالی و قیمت مناسب ارائه می‌دهد.

 

ترکیبات و مواد تشکیل دهنده سوپر کود تقویتی کلیه گیاهان فرمول یک

مواد تشکیل دهنده کود تقویتی کلیه گیاهان فرمول یک شامل: نیتروژن: %20 - فسفر: 20%- پتاسیم:%20 - آهن: % 0.1 - منگنز:% 0.05 - روی:% 0.05 - مس: %0.05 - بور:% 0.02 - مولیبدن: %0.0009 است.

نیتروژن (N) در کود برای رشد مناسب برگ‌ها مؤثر است. نیتروژن مسئول رنگ سبز در برگ‌ها و سنبله است. هنگامی که در کودهای چمن یا گیاهان از نیتروژن استفاده می‌شود، این عنصر باعث رشد برگ‌های سبز و سالم می‌شود. اگر گیاهان آپارتمانی شما فاقد نیتروژن باشند، ممکن است شاهد رنگ زرد در برگ‌ها باشید. از طرفی نیتروژن باعث افزایش حرکت اکسیژن در محیط گلدان می‌شود.

فسفر (P) نیز عنصر دوم سوپر کود تقویتی کلیه گیاهان فرمول یک است که به رشد ریشه کمک می‌کند. فسفر روی رشد ریشه‌ها، دانه‌ها و گل‌های سالم متمرکز می‌شود. اگر گیاه فاقد فسفر باشد، ممکن است برگ‌های آن به جای رنگ سبز، متمایل به قرمز یا ارغوانی شوند. همچنین کمبود فسفر می‌تواند رشد گیاه را به تأخیر انداخته یا متوقف کند. عدم رشد به طور معمول نشانه‌ای واضح از کمبود فسفر در خاک گیاه شماست. فسفر، بر خلاف نیتروژن که ممکن است با شسته شدن از بین برود، حتی پس از باران های شدید و آبیاری مداوم، باز هم در خاک باقی می‌ماند.

پتاسیم نیز آخرین عنصر در نسبت NPK سوپر کود تقویتی کلیه گیاهان فرمول یک است. این عنصر باعث دفاع از گیاه می‌شود و آن را در برابر عوامل مخرب، تقویت می‌کند. پتاسیم به عنوان یک محرک کلی برای سلامتی گیاه عمل است، زیرا به مبارزه با آفات و بیماری‌ها کمک می‌کند. پتاسیم مقاومت گیاه شما را در برابر خشکسالی، گرما و سرما افزایش می‌دهد. این عنصر مهم، رشد ریشه و همچنین تولید برگ را تقویت می‌کند.

 

طریقه مصرف سوپر کود تقویتی کلیه گیاهان فرمول یک

در استفاده این کود برای گیاهان آپارتمانی خود از هر نوعی که باشند، یک قاشق چای خوری از پودر را در دو لیتر آب حل کنید و هر دو هفته یکبار با محلول بدست آمده آن‌ها را آبیاری کنید. سوپر کود محصولی عالی برای تقویت و شادابی گیاهان شماست و می‌توانید آن را به صورت محلول پاشی بر روی برگ‌ها و یا آبیاری روی سطح خاک ، بکار ببرید. سعی کنید کوددهی به گیاهان خود رادر ابتدای روز انجام دهید و در زمان رشد، مصرف کود را آغاز کنید.

 

نکات مهم در استفاده از سوپر کود تقویتی کلیه گیاهان فرمول یک

نباید در استفاده از کود، زیاده روی کنید، زیرا ممکن است به گیاهان خود آسیب برسانید. فصل‌های تابستان و بهار به عنوان فصول رشد گیاهان شناخته می‌شوند و از این رو بهترین زمان برای کوددهی به شمار می‌روند. علائم کمبود عناصر مغذی در گیاهان شامل تغییر رنگ برگ‌های پایینی، سوختگی نوک و حاشیه برگ‌ها، زرد شدن نوک برگ‌ها، رنگ زرد روشن در برگ‌های تازه روییده شده، تغییر رنگ برگ‌ها و عدم رشد است. اگر گیاه دچار هر گونه آفت، قارچ و یا بیماری بود تا بهبودی کامل به آن کود ندهید و بعد از درمان کامل، کوددهی رو شروع کنید. فروشگاه گیاهامی سوپر کود تقویتی کلیه گیاهان فرمول یک را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید تجربه خرید اینترنتی لذت بخشی را از این فروشگاه داشته باشید.

نظر جدید
0%

سبد خرید