منو دسترسی

کود مایع مخصوص بونسای فرمول یک 90میل معرفی محصول :

توضیحات:

دسته بندی محصول: کود مایع مخصوص بونسای 

برند:فرمول یک

نوع بسته بندی:قوطی پلاستیکی 90میل

کود مایع مخصوص بونسای از برند فرمول یک ، برای رشد و برگ دهی انواع بونسای مناسب است و با برخورداری از عناصر مهمی همچون نیتروژن ، فسفر و پتاسیم و همچنین سایر ترکیبات مغذی ، باعث سلامت و شادابی گیاهان بونسای شما می شود. از این کود به منظور تقویت کلی گیاه ، کمک به برگ دهی ، رشد ریشه ، برگ ها و گل های بونسای استفاده میشود . برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این کود با کیفیت به ادامه مطلب مراجعۀ نمایید 

15,000 تومان

ویژگی محصول:

طبقه بندی:
شیمیایی
حجم:
90میلی لیتر
نوع بسته بندی:
قوطی پلاستیکی
کشور تولید کننده:
ایران

کود مایع مخصوص بونسای فرمول یک 90 میل

گیاهان بونسای جزو گیاهان آپارتمانی خاص و چشمگیر هستند.کود مایع مخصوص بونسای از برند فرمول یک، برای رشد و برگ دهی انواع بونسای مناسب است و با برخورداری از عناصر مهمی همچون نیتروژن، فسفر و پتاسیم و همچنین سایر ترکیبات مغذی، باعث سلامت و شادابی گیاهان بونسای شما می‌شود. از این کود به منظور تقویت کلی گیاه، کمک به برگ دهی، رشد عالی ریشه، برگ‌ها و گل‌های گیاهان بونسای استفاده می‌شود.

گیاهان بونسای که توسط ژاپنی‌ها برای اولین بار تولید شدند، درختچه‌های کوچکی هستند که تحت شرایط خاصی، رشد آن‌ها محدود و کنترل می‌شود. به این ترتیب به صورت درخت‌های کوچکی که در داخل گلدان نگهداری می‌شوند، تولید می‌گردند. با توجه به محدود بودن فضای ریشه گیاهان بونسای در گلدان و شستشوی عناصر مغذی موجود در خاک آن‌ها در اثر آبیاری، باید کوددهی به آن‌ها را به طور منظم انجام دهید. بدین ترتیب گیاه شما به شکل سالم رشد می‌کند و کلیه نیازهایش برطرف می‌شود.

کود مایع مخصوص بونسای فرمول یک در قوطی‌های 90 میلی لیتری توسط فروشگاه‌های معتبری همچون گیاهامی عرضه می‌شود. این کود به خوبی باعث انجام فرآیندهای متابولیکی اعم از فتوسنتز، تولید پروتئین و قند در گیاه و... می‌شود. در نتیجه گیاه افزایش رشد و باروری بهتری پیدا می‌کند.

 

ترکیبات کود مایع مخصوص بونسای فرمول یک

درختان بونسای نیاز به کوددهی منظم دارند و بهتر است از محصولات اختصاصی و با کیفیت برای آن‌ها استفاده کنید. لازم به ذکر است که  کود مایع مخصوص بونسای فرمول یک فقط برای تحریک رشد نیست و به سلامتی طبیعی گیاهان بونسای نیز کمک می‌کند.

از آنجایی که اغلب خاک‌های بونسای دارای مقادیر کمی از مواد غذایی هستند و این گیاهان زهکشی کاملی را برای رشد نیاز دارند، برایشان از خاک‌های درشت بافت استفاده می‌شود و این خاک‌ها به سرعت بعد از آبیاری مواد غذایی‌شان از ته گلدان تخلیه شده و از دست می‌رود. بنابراین کودها تنها منبع تأمین کننده مواد غذایی لازم برای گیاهان بونسای هستند.

برای کوددهی باید حتماً به ترکیبات کود مورد استفاده، توجه کنید. همچنین باید زمانبندی مناسبی را برای استفاده از این کودها داشته باشید تا نتیجه خوبی را بدست بیاورید. کود مایع مخصوص بونسای فرمول یک دارای ترکیبات خوبی از فسفر، نیتروژن و پتاسیم است و باید از آن به صورت هفتگی یا ماهانه استفاده نمایید.

 

موارد مصرف کود مایع مخصوص بونسای فرمول یک

انواع بسیار زیادی از گیاهان و درختچه‌های بونسای وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خودشان را دارند. گیاهان بونسای به قدری محبوب هستند که تقریباً در هر کجا از جمله خانه‌ها، ادارات، بانک‌ها و ... می‌توانید نمونه‌هایی از آن‌ها را مشاهده کنید. شما می‌توانید از کود مایع مخصوص بونسای فرمول یک برای انواع بونسای استفاده کنید و باعث شوید تا شرایط رشد و برگ دهی بهتری برای این گیاهان فراهم شود.

با خرید کود مخصوص بونسای می‌توانید به طور انحصاری و مشخص، نیازهای گیاه خود تأمین کنید. توجه داشته باشید که وجود عنصر نیتروژن در این کود برای رشد برگ و سبزی انواع بونسای عالی است. از طرفی فسفر موجود در این  محصول  خود برای تولید انرژی در گیاه ضروری بوده و پتاسیم داخل آن برای سلامتی گیاه و فعالیت‌های اسمزی آن مؤثر است.

 

نحوه استفاده از کود مایع مخصوص بونسای فرمول یک

برای استفاده از این محصول باید حتماً ابتدا تمامی اطلاعات و دستورالعمل روی بسته بندی را مطالعه کنید. سپس باید دقیقاً مطابق با آن عمل کنید. یعنی باید یک درب بطری از کود را در یک لیتر آب حل کرده و هر دو هفته یکبار این محلول بر روی سطح خاک گیاهان بونسای بریزید.

 

شرایط نگهداری کود مایع مخصوص بونسای فرمول یک

از آنجایی که کودها دارای ترکیبات شیمیایی هستند، بهتر است دور از دسترس کودکان قرار گیرند. همچنین باید قوطی حاوی کود را در دمای 5 تا 40 درجه سانتیگراد و در جای خشک و خنک نگهداری کنید. توجه داشته باشید که محصول در معرض نور مستقیم خورشید و در جاهای مرطوب قرار نگیرد. شما می‌توانید این کود را هم اکنون خیلی سریع و آسان از فروشگاه اینترنتی گیاهامی خریداری کرده و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. با مصرف یک دوره از این کود مایع، متوجه می‌شوید که رشد گیاهان بونسای شما عالی و قابل توجه خواهد شد.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید