منو دسترسی

کود مایع مخصوص بامبو فرمول یک 90میل معرفی محصول :

توضیحات:

دسته بندی محصول: کود مخصوص بامبو 

برند:فرمول یک

نوع بسته بندی:قوطی پلاستیکی 90میل

 

کود مخصوص بامبو از برند فرمول یک زود جذب و تند رهش بوده و به راحتی از طریق ریشه های گیاه بامبو مورد استفاده قرار میگیرد . این کود در قوطی های پلاستیکی 90میلی لیتری ارائه میشود و هم اکنون نیز از طریق سایت گیاهامی قابل سفارش است . برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به ادامه مطلب مراجعۀ نمایید 

40,000 تومان
12%
35,200 تومان

ویژگی محصول:

طبقه بندی:
شیمیایی
حجم:
90میلی لیتر
نوع بسته بندی:
قوطی پلاسییکی
کشور تولید کننده:
ایران

کود مایع مخصوص بامبو فرمول یک 90 میل

بامبو یک گیاه بسیار زیبا است که گفته می‌شود مایع خوش شانسی و خوش یمنی است. ساقه‌های بامبو با رشد متراکم خود در باغ و فضاهای باز می‌توانند به عنوان یک مانع طبیعی برای حفظ حریم خصوصی عمل کنند. بامبو سرسبزی و جذابیت ویژه‌ای به محیط می‌بخشد و جزو گیاهان همیشه سبز استوایی است.

در طبیعت، بامبو برای تغذیه شاخ و برگ‌های متراکم خود از مواد مغذی موجود در خاک یا آب تغذیه می‌کند. اما برای اینکه بتوانید بامبو را در خانه و در گلدان‌های شیشه‌ای بلند نگهداری کنید، باید بتوانید غذا و عناصر مورد نیاز آن را فراهم سازید. هیچ چیز به اندازه یک کود غنی و مغذی نمی‌تواند باعث تقویت و سلامت رشد بامبو شود.

بنابراین توصیه ما به شما استفاده از کود مایع مخصوص بامبو فرمول یک است. کود مخصوص بامبو از برند فرمول یک زود جذب و تند رهش بود و به راحتی از طریق ریشه‌های گیاه بامبو مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کود در قوطی‌های پلاستیکی 90 میلی لیتری ارائه می‌شود و هم اکنون نیز از طریق سایت گیاهامی قابل سفارش است.

 

ماده موثره کود مایع مخصوص بامبو فرمول یک

مراقبت از بامبو گاهی در مقایسه با سایر گیاهان آپارتمانی سخت به نظر می‌رسد. زیرا این گیاه خوش یمن تمام مواد مغذی مورد نیاز خود را از طریق آب دریافت می‌کند و نسبتاً حساس است. نیتروژن موجود در کود مایع مخصوص بامبو فرمول یک باعث تقویت و افزایش سرعت رشد در بامبو می‌شود. اما باید توجه داشته باشید که بعد از مدتی همه مواد مغذی آب توسط گیاه بامبو استفاده می‌شود و شما باید مرتباً آب گلدان بامبو را تعویض و با کوددهی، تقویت کنید.

بامبو به محیط آبی تمیز برای رشد نیاز دارد. نیتروژن ماده مغذی اصلی برای این گیاهان است و همچنین آن‌ها نیاز به منیزیم و آهن دارند. به یاد داشته باشید که آب کثیف برای گیاهان بامبو بیماری ایجاد می‌کند، پس نباید اجازه بدهید که آب کدر یا کثیف شود و حتماً باید در آب تازه گلدان به میزان لازم، کود مایع مخصوص بامبو فرمول یک را بریزید. این کود بسیار عالی و کاربردی است و به تحریک رشد گیاه بامبو و جلوگیری از زرد شدن برگ‌های آن کمک می‌کند.

 

نحوه استفاده از کود مایع مخصوص بامبو فرمول یک

اگر از کودهای بسته بندی شده استفاده می‌کنید باید حتماً دستورالعمل‌های نوشته شده روی بسته را دنبال کنید. زیرا اطلاعات مندرج بر روی آن‌ها به شما می گویند که چه مقدار از کود مایع را باید با آب ترکیب کنید. برای کود مایع مخصوص بامبو فرمول یک باید یک درب بطری از محصول را با یک لیتر آب ترکیب کرده و در آب گلدان بریزید.

توجه داشته باشید که کود دهی بیش از حد به بامبو، باعث می‌شود که گیاه به رنگ زرد درآید و دیگر سرسبز نباشد. کاری که می‌توانید در این مرحله انجام دهید این است که آب گیاه را عوض کنید و برای مدتی از آب مقطر برای آن استفاده کنید تا گیاه استراحت کند. پس از بهبودی نیز می‌توانید مجدداً به استفاده از آب معمولی بپردازید.

2 فصل رشد اصلی برای بامبو وجود دارد. اولین فصل بهار است که ریشه‌ها افزایش می‌یابند و دومین فصل تابستان می‌باشد. در تابستان معمولاً بامبو قد می‌کشد و شاهد رشد بیشتر آن خواهید بود.

هنگامی که شاخه‌های بامبو در بهار شروع به رشد کردند، می‌توانید از کود مایع سریع رهش فرمول یک استفاده کنید. به این ترتیب گیاه شما به خوبی رشد می‌کند و هرگز دچار کمبود مواد مغذی مورد نیازش نمی‌شود. برخی از افراد آب بامبو را دیر به دیر عوض می‌کنند و به این ترتیب گیاه نمی‌تواند نیازهای غذایی‌اش را به خوبی برطرف کند و دچار بیماری و رنگ پریدگی می‌شود. برای حل این مشکل توصیه می‌کنیم که کود مایع مخصوص بامبو فرمول یک را از سایت گیاهامی سفارش دهید و آن را مطابق با دستورالعملی که دارد برای همه گیاهان بامبو خود استفاده کنید.

نظر جدید
0%

سبد خرید