منو دسترسی

خاک آماده کاشت بهکام (5 تا 15 لیتری) خاک آماده کاشت بهکام

توضیحات:

دسته بندی محصول : بستر کاشت

برند : بهکام

نوع بسته بندی : پاکت 5 و 15 لیتری

بستر آماده کاشت بهکام یک خاک آماده کاشت است که ترکیبی است از پیت ماس، کوکوپیت، پرلیت و ورمی کمپوست با فرمول مخصوص بهکام که مناسب برای انواع گل های آپارتمانی، کاشت بذر، باغچه های خانگی و پرورش محصولات گلخانه ای بدون نیاز به افزودن مواد شیمیایی می باشد. 

45,000 تومان
10%
40,500 تومان
اندازه بسته

خاک آماده کاشت بهکام

دوست دارید گیاهانتان را در محیطی عالی و مناسب پرورش دهید؟ تا به حال درباره خاک آماده کاشت شنیده‌اید؟ خاک آماده کاشت بهکام محصولی ارگانیک، بهداشتی، بدون بو و عاری از عوامل بیماری‌زا است. این خاک فقط برای گیاهان داخل آپارتمان استفاده می‌شود، زیرا خاک بسیار سبکی است و کاربردی برای باغچه یا محیط های کشت بیرون از منزل ندارد. این محصول در بسته بندی 5 لیتری ارائه می‌شود و کارایی بسیار مطلوبی دارد.

در واقع این نوع خاک، یک بستر آماده کاشت را در اختیار شما می‌گذارد که ترکیبی از عناصر تقویت‌کننده خاک مقداری برگ و هوموس بوده و شرایط ایده آلی را برای انواع گل‌های آپارتمانی فراهم می‌کند.

 

خواص بی نظیر بستر آماده کاشت بهکام

قطعاً خاک آماده کاشت بهکام مزایا و ویژگی‌های خاصی دارد که می‌تواند گیاه شما را در شرایط مطلوب قرار داده و پرورش آن را برایتان ساده کند. در ادامه ما به بررسی خواص فوق‌العاده این بستر کاشت، می‌پردازیم.

 

  • ایجاد زهکشی و تهویه مناسب برای گیاه

به کمک این خاک آماده کاشت، دیگر نگران چسبندگی خاک و کمبود اکسیژن برای گیاهان خود نباشید. این محصول به خوبی اکسیژن رسانی به خاک را انجام می‌دهد و با ایجاد زهکشی و تهویه مطلوب، رشد و پرورش گیاهان را بهبود می‌بخشد.

 

  • حفظ رطوبت خاک

این محصول به خوبی رطوبت خاک را ذخیره می‌کند و باعث می‌شود گیاه شما به هیچ عنوان دچار کم آبی و خشکی نشود. همچنین با حفظ رطوبت کافی، آبیاری و مصرف کود را کاهش می‌دهد.

 

  • حفظ سلامت و شادابی گیاه

خاک آماده کاشت بهکام به خوبی از گیاه محافظت می‌کند. این محصول گیاه شما را تقویت می‌کند و آن را در مقابله با پاتوژن‌ها که از عوامل بیماری‌زای خاک هستند و همچنین آفات حفظ می‌کند.

 

  • خاکی بدون بو و کاملاً سبک

گیاهان ممکن است برای بسیاری از افراد حکم فرزندانشان را داشته باشند. همانطور که برای نگهداری و مراقبت از فرزند خود به دنبال بهترین‌ها هستید، برای گیاهان خود نیز باید همین کار را بکنید. این بستر کاملاً سبک و ایده ال برای کشت گیاهان است. همچنین هیچ بوی بدی ندارد و عاری از تخم علف‌های هرز می‌باشد.

 

 

  • بیماری‌های خاکزی را به صفر می‌رساند

این محصول با کیفیت، مورد آزمایش قرار گرفته تا عوامل بیماری زای خاک، باکتری‌های غیرهوازی، قارچ‌ها و هر گونه بیماری و آفت را از گیاه شما دور کند. بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که بعد از خرید خاک آماده کاشت بهکام، گیاه شما دچار مشکلات و آسیب‌های احتمالی نمی‌شود.

 

  • جلوگیری از فرسایش خاک

خاک بهکام به خوبی مواد مغذی خاک را حفظ می‌کند. همچنین ساختمان خاک را بهبود بخشیده و مواد عالی خاک را افزایش می‌دهد. از طرفی مانع از آبشویی خاک و فرسایش آن می‌شود.

 

  • برای رشد گیاه pH مناسب را ایجاد می‌کند

این محصول بهکام محدوده pH مناسبی را  بین  6.5 تا 7 برای خاک گیاهان ایجاد می‌کند و باعث می‌شود که ریشه به راحتی از مواد مغذی خاک تغذیه کند.

 

  • بهبود شادابی و سرعت رشد گیاه

این خاک غنی از آهن، منگنز، مس و روی، است و باعث تقویت رشد گیاهان و گلدهی بیشتر آن می‌شود. همچنین مانع از ریزش برگ‌ها و زرد شدن تدریجی‌شان می‌شود.

 

  • حفظ دمای مناسب خاک

در این محصول پرلیت وجود دارد که تبخیر مایعات موجود در خاک را کاهش داده و باعث جلوگیری از شوک دما برای ریشه گیاه و تغییرات ناگهانی دمای مناسب خاک می‌شود.

 

  • توزیع بهینه مواد غذایی در خاک

این خاک باعث توزیع مناسب مواد غذایی خاک شده و علاوه بر جلوگیری از آبشویی خاک، مواد غذایی و آب را به خوبی در سراسر محیط کشت منتقل می‌کند تا گیاه به طور موثری تغذیه شود و رشد و سلامت بهتری داشته باشد.

 

نکات قابل توجه درباره بستر آماده کاشت بهکام

این محصول که از ترکیب خاک و کود و عناصر مکمل خاک تشکیل شده، هیچ گونه مواد افزودنی شیمیایی ندارد. این بستر عالی از مواد ارگانیک کشاورزی تهیه شده و مانع از بهم‌ چسبیدگی و سنگین شدن خاک می‌شود. همچنین جریان هوا را در خاک ایجاد می‌کند و برای ریشه گیاهان، اکسیژن رسانی را به خوبی انجام می‌دهد.

برای همه گیاهان خود می‌توانید از این محصول استفاده کنید، زیرا تقویت گیاه را تضمین می‌کند و مانع از دست رفتن مواد مغذی و رطوبت می‌شود. برای سفارش خاک آماده کاشت بهکام می‌توانید از طریق سایت گیاهامی اقدام کنید و گیاهان خود را در کمال سلامت و شادابی، پرورش دهید.

آفتاب پنج شنبه 11 فروردین - 14:45:28
0
سلام این خاکها تاریخ انقضا دارن؟
پاسخ
09210411484 یک شنبه 21 فروردین - 10:57:47
0
سلام خیر خاکها تاریخ انقضا ندارند.
پاسخ
نظر جدید
0%

سبد خرید