منو دسترسی

پرلیت گُل کاری تای سیز عنوان محصول

توضیحات:

دسته بندی محصول : بستر کاشت 

برند : تای‌سیز

وضعیت : موجود

نوع بسته بندی : پاکت 2-8-40 و 100 لیتری

تخفیف : 0%

 

پرلیت دانه‌های سفید رنگی هستند که از مواد معدنی بدست می‌آیند. پرلیت‌ها معمولاً دارای سه سایز می‌باشند که عبارتند از سایز شکری، سایز ریز و سایز بزرگ. عملکرد اصلی پرلیت برای سبک‌سازی خاک است. اگر خاک گیاهان آپارتمانی شما سبک باشد، آب و اکسیژن به راحتی در آن نفوذ می‌کند و گیاهان به راحتی امکان رشد و ریشه‌دهی را داشته و می‌توانند مواد مغذی مورد نیازشان را تأمین کنند. شما میتوانید برای سفارش پرلیت تای‌سیز به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

15,000 تومان
اندازه بسته

پرلیت گُل کاری تای سیز

پرلیت دانه‌های سفید رنگی هستند که از مواد معدنی بدست می‌آیند. پرلیت‌ها معمولاً دارای سه سایز می‌باشند که عبارتند از سایز شکری، سایز ریز و سایز بزرگ. عملکرد اصلی پرلیت برای سبک‌سازی خاک است. اگر خاک گیاهان آپارتمانی شما سبک باشد، آب و اکسیژن به راحتی در آن نفوذ می‌کند و گیاهان به راحتی امکان رشد و ریشه‌دهی را داشته و می‌توانند مواد مغذی مورد نیازشان را تأمین کنند.

پرلیت گُل کاری تای سیز در بسته‎بندی‌های 2-8-40 و 100 لیتری ارائه می‌شود و هم اکنون می‌توانید آن را از فروشگاه اینترنتی گیاهامی با بهترین کیفیت، سفارش بدهید.

 

مزایای استفاده از پرلیت گُل کاری تای سیز:

  • بهبود ریشه‌دوانی گیاه
  • حفظ رطوبت بستر کاشت
  • سبک‎سازی خاک
  • افزایش هوادهی و اکسیژن رسانی به خاک
  • عایق گرما بودن از تغییرات دمایی بستر کاشت جلوگیری می‌کند

 

موارد مصرف پرلیت گُل کاری تای سیز

پرلیت برای جوانه دار کردن برخی از گیاهان به کار می‌رود و شما می‌توانید قلمه‌های خود را درون پرلیت بکارید تا به راحتی ریشه بدهند. پرلیت برای ایجاد بسترهای کشت گلخانه‌ای و همچنین انواع بسترهای کشت هیدروپونیک نیز استفاده می‌شود. خوب است بدانید که تمامی پرلیت‌های تولیدی معدنی بوده و به هیچ عنوان شیمیایی نیستند.

پرلیت‌ها دارای کیفیت‌های متفاوتی هستند. نمونه‌های بی کیفیت پرلیت معمولاً دارای خاک و گچ هستند اما نمونه‌های با کیفیت، دانه‌های درشت و یک اندازه دارند و عاری از هرگونه مواد اضافی هستند.

توجه داشته باشید که پرلیت‌های بسته‌بندی بسیار بهتر از پرلیت‌های فله‌ای هستند زیرا معمولاً در نمونه‌های فله‌ای، تخم علف هرز وجود دارد و این امر بعدها گیاه شما را درگیر رشد علف‌های هرز می‌کند. پرلیت گُل کاری تای سیز عاری از هر گونه تخم علف هرز بوده و بدون شن، ماسه و گچ است.

 

نحوه استفاده از پرلیت گُل کاری تای سیز

پرلیت و خاک را به نسبت یک به سه با هم مخلوط کنید، یعنی سه واحد خاک و یک واحد پرلیت مخلوط کنید. برای خاک همه گل‌های آپارتمانی می‌توانید از پرلیت استفاده کنید تا شاهد سلامت و شادابی گیاهانتان باشید. با توجه به سایز گلدان خود می‌توانید از سایزهای مختلف پرلیت استفاده نمایید.

برای خرید این محصول همین حالا از طریق سایت گیاهامی اقدام نموده و سفارشات خود را به راحتی ثبت کنید.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید