منو دسترسی

کود ورمی کمپوست تای سیز عنوان محصول کود ورمی کمپوست تای سیز

توضیحات:

دسته بندی محصول : بستر کاشت 

برند : تای‌سیز

نوع بسته بندی : پاکت 4-8- لیتری و گونی 25 کیلوگرمی

تخفیف : 0%

 

کود ورمی کمپوست یکی از بهترین کودها و تقویت کننده خاک است که می‌توان از آن برای انواع گیاهان آپارتمانی داخل گلدان استفاده کرد. همچنین می‌توان آن را با خاک، کوکوپیت یا ماسه مخلوط کرد. مواد مغذی موجود در ورمی کمپوست به آرامی و به طور پیوسته در دسترس گیاهان قرار می‌گیرند و شرایط ایده‌آلی را برای کشت گیاهان در محیط‌های گلدانی به وجود می‌آورند. برای سب اطلاعات بیشتر درمورد این کود ارگانیک به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

15,000 تومان
اندازه بسته

کود ورمی کمپوست تای سیز

ورمی‌کمپوست یکی از محصولات غنی‌کننده خاک است که متشکل از ورمی (کرم خاکی) و کمپوست (کود آلی) است. ورمی کمپوست نوعی کود آلی است که از مدفوع کرم‌های خاکی بدست می‌آید و حاوی مواد مغذی خاک از جمله نیتروژن، پتاسیم و فسفر است. اگر محصولی ارگانیک برای گیاهان وجود داشته باشد که تمام مزیت‌های مهم برای تقویت خاک و بهینگی رشد را داشته باشد، آن ورمی کمپوست است.

این کود آلی پرمصرف‌ترین کود آلی است که توسط باغداران و گلخانه‌داران استفاده می‌شود. این محصول از برند تای سیز، در پاکت‌های 4 و 8 لیتری و گونی‌های 25 کیلوگرمی ارائه می‌شود.

 

ویژگی‌های کود ورمی کمپوست تای سیز

یک ورمی کمپوست با کیفیت بالا، یکدست، کمی مرطوب، به رنگ تیره و عاری از بو و آلودگی است. این محصول شامل NPK، گوگرد، کلسیم، منیزیم و آهن است. همچنین حاوی ریز مغذی‌هایی مانند منگنز، روی، مس، بور و مولیبدن است. از نظر مواد مغذی، ورمی کمپوست نسبت به کود گاوی برتری دارد.

این کود ورمی، یکی از بهترین کودها و تقویت کننده خاک است که می‌توان از آن برای انواع گیاهان آپارتمانی داخل گلدان استفاده کرد. همچنین می‌توان آن را با خاک، کوکوپیت یا ماسه مخلوط کرد. مواد مغذی موجود در ورمی کمپوست به آرامی و به طور پیوسته در دسترس گیاهان قرار می‌گیرند شرایط ایده‌آلی را برای کشت گیاهان در محیط‌های گلدانی به وجود می‌آورند.

ورمی کمپوست برای اکثر گیاهان زینتی، گیاهان برگ سبز و یا گلدار ایده‌آل است. در کشت ارگانیک، به کمک این کود می‌توان بهترین نتایج را شاهد بود. انواع سبزیجات میوه‌دار و برگدار را می‌توان با استفاده از ورمی کمپوست به عنوان کود اولیه، چه در گلدان و چه در بسترهای دارای ارتفاع کشت کرد.

 

مزایای کود ورمی کمپوست تای سیز

  • در باغبانی، پرورش گیاهان آپارتمانی و کشت بذر مناسب است
  • برای رشد سالم و سریع گیاهان استفاده می‌شود
  • صد درصد طبیعی و ارگانیک، غنی از مواد مغذی و بدون اختلاط با هیچ ماده دیگری است
  • خاک را از طریق فرآیندهای طبیعی هوادهی می‌کند
  • فرموله شده برای نرم کردن خاک‌های سنگین و افزایش احتباس آب است
  • ورمی کمپوست بافت ریز، مرطوب و حاوی ارگانیسم‌های مفید خاک برای غنی‌سازی آن است

 

روش مصرف کود ورمی کمپوست تای سیز

در حالت ایده‌آل، ورمی کمپوست به مخلوط خاک در هنگام کاشت گیاه جدید اضافه می‌شود. برای استفاده از آن، باید یک قسمت خاک باغچه را با یک قسمت کوکوپیت و یک قسمت ورمی کمپوست با نسبت (1:1:1) کاملاً مخلوط کرده و به گلدان اضافه کنید. این ترکیب اغلب به عنوان یک مخلوط خاک گلدان جهانی شناخته می‌شود.

هنگامی که ورمی کمپوست به صورت سطحی با سطح بالایی خاک مخلوط می‌شود، به عنوان یک پانسمان سطحی شناخته می‌شود و می‌تواند رشد سالم و سریع گیاهان را تضمین کند. برای خرید کود ورمی کمپوست تای سیز می‌توانید از طریق سایت گیاهامی سفارش خود را ثبت کنید.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید