منو دسترسی

خاک آماده کاشت تای سیز بستر آماده کاشت، برند تای سیز

توضیحات:

دسته بندی محصول : بستر کاشت

برند: تای سیز

بسته‌بندی : پاکت 4-8-20 لیتری
 

خاک آماده کاشت تای سیز  بستری غنی شده و مناسب برای کاشت گیاهان است.این خاک کاملا ارگانیک، بدون بو و مواد شیمیایی است. همچنین دارای ظرفیت بالا در جذب مواد مغذی و حفظ رطوبت است. تای سیز دارای عناصر میکروی مفید برای کاشت همچون آهن روی، منگنز و... است. یک خاک نیمه سبک به شمار می‌رود که برای کاشت و پرورش تمامی گیاهان آپارتمانی، باغچه‌ای، بذرها، سبزیجات، صیفی جات، گل‌ها و میوه‌ها مفید و کاربردی است. این محصول را می‌توان بستری غنی شده دانست که از ترکیب خاک برگ، خاک رس، خاک هوموسی، پودر زغال، ورمی کمپوست و پرلیت به وجود آمده است. خاک آماده کاشت تای سیز کیفیت بالایی دارد و می‌توانید آن را از فروشگاه اینترنتی گیاهامی در بسته‌بندی‌های 4، 8 و 20 لیتری تهیه کنید.

 

30,000 تومان
12%
26,400 تومان
اندازه بسته

خاک آماده کاشت تای‌سیز

آماده‌سازی بستر یک مرحله مهم در فرآیند کاشت گیاهان است. اولین نکته‌ای که باید برای ایجاد بستر مناسب گیاهان خود در نظر بگیرید، حذف عوامل مخرب شیمیایی، آفت‌ها، گیاهان هرز و بیماری‌ها و باکتری‌های مضر است. سپس باید شرایط را متناسب با کاشت فراهم کنید و از ترکیباتی در تهیه خاک استفاده کنید که زهکشی مناسب، رطوبت، تهویه، تغذیه و دمای لازم برای رشد گیاه و سلامت ریشه‌هایش را تأمین کند.

اما می‌توانید به جای اینکه خودتان را به سختی بیندازید و به مطالعه ترکیب عناصر مفید خاک بپردازید، از محصولات آماده‌ای که در بازار موجود هستند، استفاده کنید. به عنوان مثال، خاک آماده کاشت تای سیز، بستری غنی شده و مناسب برای کاشت گیاهان بوده که کاملاً ارگانیک، عاری از هرگونه مواد مخرب برای گیاهان، بدون بو، علف هرز و لارو حشرات است.

همچنین دارای ظرفیت بالا در جذب مواد مغذی و حفظ رطوبت است. دارای عناصر میکرو مفید برای کاشت همچون آهن روی، منگنز و ... است. یک خاک نیمه سبک به شمار می‌رود که برای کاشت و پرورش تمامی گیاهان آپارتمانی، باغچه‌ای، بذرها، سبزیجات، صیفی جات، گل‌ها و میوه‌ها مفید و کاربردی است.

این محصول را می‌توان بستری غنی شده دانست که از ترکیب خاک برگ، خاک هوموسی، پودر زغال، ورمی کمپوست و پرلیت به وجود آمده است. خاک آماده کاشت تای سیز کیفیت بالایی دارد و می‌توانید آن را از فروشگاه اینترنتی گیاهامی در بسته بندی‌های 4، 8 و 20 لیتری تهیه کنید.

 

با ترکیبات اصلی خاک آماده کاشت تای‌سیز آشنا شوید

همانطور که گفتیم این محصول دارای ترکیباتی از خاک برگ، ورمی کمپوست، خاک هوموسی، خاک رس، پودر زغال و پرلیت است که در زیر توضیحات مختصری را درباره هر یک از آن‌ها شرح می‌دهیم.

  • خاک برگ

خاک برگ طی گذشت زمان از پوسیده شدن برگ‌ها تحت شرایط خاص و با انجام یک فرآیند بیولوژیک تولید می‌شود. خاک برگ معمولاً یکی از اجزای ثابت انواع خاک‌هاست که دارای مواد غذایی مورد نیاز گیاه بوده و بسیار خاک را سبک و تقویت می‌کند. این خاک نفوذ اکسیژن و آب کافی را به ریشه گیاه میسر می‌کند و در رشد آن نقش بسزایی دارد.

  • ورمی کومپوست

ورمی کومپوست که از کرم خاکی و کمپوست به وجود می‌آید، به عنوان یک کود آلی هوموسی شناخته می‌شود که دارای انواع ویتامین‌ها، عناصر مغذی و هورمون‌های رشد گیاه است که به خوبی رشد و رویش گیاه را تقویت می‌کند.

  • خاک هوموسی

خاک هوموسی خاکی است که در اثر پوسیده شدن گیاهان و بقایای درختان مختلف ایجاد می‌شود و تقریباً مشابه خاک‌های جنگل است. این خاک باعث تأمین نیتروژن و کربن برای خاک گیاه می‌شود و مواد غذایی لازم برای رشد را تأمین می‌کند.

  • پرلیت

پرلیت یک ماده معدنی و مؤثر برای خاک است که باعث حفظ رطوبت خاک، جذب بهتر آب به ریشه و گردش هوای بهتر در خاک می‌شود.

  • پودر ذغال

پودر زغال برای ضدعفونی کردن خاک و جلوگیری از بوی بد، حشرات، باکتری‌ها و ... عالی است و در کنار سایر عناصر مهم خاک اعم از کمپوست، الیاف درختان، پرلیت و ... باعث متعادل کردن PH و بافت خاک و دفع حشرات می‌شود. خاک رس

 

گیاهامی، حامی گیاهان شما

شما می‌توانید خاک آماده کاشت تای سیز را برای گیاهان آپارتمانی و گلدان‌های زینتی خود استفاده کنید و از تاثیرات بی نظیر آن برای گیاهانی که نیاز به خاک نیمه سبک دارند، استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی گیاهامی مفتخر به ارائه این محصول می‌باشد و شما می‌توانید جهت سفارش خاک آماده کاشت تای سیز و سایز خاک‌های غنی شده و بسترهای کاشت آماده، از طریق سایت این مجموعه اقدام نمایید.

نظر جدید
0%

سبد خرید