منو دسترسی

سوپر کود بهبود دهنده بذر و قلمه فرمول یک 10 52 10 معرفی محصول:

توضیحات:

دسته بندی محصول: کود مخصوص بذر و قلمه 

برند:فرمول یک

نوع بسته بندی:پاکت کاغذی 50 و 1000 گرمی 

 

جدای از هورمون ریشه‌زایی که هنگام کاشت استفاده می‌کنید، می‎توانید از کودهایی برای تقویت ریشه‌ها بعد از کاشت و همچنین افزایش استحکام قلمه‌های خود استفاده کنید. فسفر P))عنصری فعال در اغلب کودهای تقویت رشد است. این ماده باعث رشد ریشه، افزایش گلدهی و تشکیل میوه می‌شود. سوپر کود تقویت بذر و قلمه فرمول یک محصولی بی‌نظیر است که به پرورش‌دهنگان گل و گیاه کمک می‎کند تا گیاهانی شاداب، مقاوم و زیبا داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نحوه مصرف این کود به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

48,000 تومان
اندازه محصول

ویژگی محصول:

وزن
50گرم - 1000گرم
انواع
پودری (جامد)
نوع بسته‌بندی
پاکت کاغذی
کشور تولید کننده
ایران

سوپر کود تقویت بذر و قلمه فرمول یک

جدای از هورمون ریشه‌زایی که هنگام کاشت استفاده می‌کنید، می‎توانید از کودهایی برای تقویت ریشه‌ها بعد از کاشت و همچنین افزایش استحکام قلمه‌های خود استفاده کنید. فسفر P))عنصری فعال در اغلب کودهای تقویت رشد است. این ماده باعث رشد ریشه، افزایش گلدهی و تشکیل میوه می‌شود. سوپر کود تقویت بذر و قلمه فرمول یک محصولی بی‌نظیر است که به پرورش‌دهنگان گل و گیاه کمک می‎کند تا گیاهانی شاداب، مقاوم و زیبا داشته باشند. مواد مغذی باید تا زمانی که ریشه ها شروع به رشد می‌کنند، از طریق کودهای مناسب به گیاه برسد. رساندن کود به ریشه‌ها و قلمه گیاه، باعث می‎شود که  گیاه خود را به خوبی برای دریافت مواد مغذی مورد نیازش تامین کنید.

 

مزایای استفاده از سوپر کود تقویت بذر و قلمه فرمول یک

  • تحریک و افزایش رشد ریشه
  • تامین کننده کلیه عناصر مورد نیاز گیاه
  • مناسب برای نهال‌ها و درختان تا یکسال
  • مناسب برای بذر و قلمه گیاهان زینتی
  • مناسب برای بذر سبزیجات

 

سوپر کود NPK (10:52:10)  فرمول یکی بر اساس بهترین فرمولاسیون منطبق با استانداردهای جهانی تولید شده است. ترکیب بکار رفته در این محصول، مناسب مراحل ابتدایی رشد گیاهان، رشد قلمه گیاهان، رشد بذر سبزیجات و گیاهان زینتی و توسعه ریشه در کلیه گیاهان است. درصد بالای فسفر در این سوپر کود، علاوه بر کمک به رشد ریشه، افزایش کیفیت ریشه و گل را نیز موجب می‌شود. برای بذر سبزیجات می‌توانید از این سوپر کود به میزان نصف مقدار توصیه شده و به صورت هفتگی استفاده نمایید.

 

نحوه استفاده از سوپر کود تقویت بذر و قلمه فرمول یک

سوپر کود بهبود دهنده بذر و قلمه فرمول یک را باید به میزان یک قاشق چای‌خوری در دو لیتر آب حل کرده و دو هفته یکبار برای آبیاری گیاهان استفاده کنید. برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی گیاه، حتما یک یا دو روز پیش از کوددهی، گیاه را آبیاری کرده و همچنین کوددهی را در ساعات اولیه روز انجام دهید. کوددهی به بذرها را پس از نمایان شدن اولین برگ‌های واقعی آغاز کنید.

نظر جدید
0%

سبد خرید